Fanynka12

Radujme se, veselme se, Potřík jim dal nářez. Starouš Voldy už má utrum tuhej jako pařez.

True of Path

Prolog ToP

Tak tady mate prolog pokusim se 1.kapitolku přidat co nejdříve

Amerika-škola čar a kouzel pro děti ze sirotčinců:

Bylo 31.srpna 1997 ráno,krátce po 8 hodině,když se ozval v jednom z pokojů ubytovny kouzelnické školy dvojí výkřik.Všem ,co už na ubytovně bydleli nějakou tu dobu,bylo jasné ,že křik pochází z pokoje 48127,kde pobývaly tři dívky ve věku 17-ti let.


Peny já Tě asi brzo zabiju!“ křičela na svou spolubydlící jediná černovláska z pokoje 48127. „Jo a já Tě Peggy rozčtvrtim,teda až potom co tě Viv zabije pěklně pomalou a krutou smrtí.“ přidala se blondýnka menší postavy.


Ale holky,přece byste se na mě,na starou dobrou kamarádku nezlobily,dyť to byla jen menší legrace.Podívejte se na Vivien,ta i když jí někdo poleje vodou,pořád vypadá jako by právě slezla z koštěte.“ bránila se druhá plavovláska Peggy.


Já za to nemůžu,že mě ty vlasy tak narostly a ...“ to už však však tmavovláska jménem Vivien nestačila doříct,jelikož se ubytovnou roznesl hlas ředitelky. „Dívky z pokoje číslo 48127 se ihned dostaví do kanceláře ředitelky. Konec hlášení.“


Ajaj,co jsme zase provedly,dyť poslední vtípek jsme udělaly na konci června.“postěžovala si Peggy a v duchu se ještě smála výrazu na ředitelčině tváři,když na každé chodbě viděla tak 50 cm sněhu. „Tak radši pojďte ať nás neseřve ještě za pozdní příchod.“ pravila asi nejrozumější ze tria dívek Clair.


Za 5 minut už dívky šly přes louku do mramorového zámku,či-li jejich školy. Poté co do něj vstoupily,zamířily si to rovnoudo kanceláře p. Hovlové. „ŤUK,ŤUK“ ozval se zvuk oznamující,že někdo čeká za dveřmi. „Dále.“ zněl hlas přísné,ale spravedlivé ředitelky Hovlové.


Chtěla jste s námi mluvit paní profesorko?“ zeptala se slušně děvčata. „Ano chtěla,posaďte se.“ odvětila profesorka na otázku. Poté co se dívky usadily,začala ředitelka mluvit o tom,proč si je pozvala k sobě do kanceláře.


Jistě všechny tři znáte kouzelnickou školu Bradavice.“ Po trojím kývnutí pokračovala. „Z této školy nám přišla nabídka k výměnnému pobytu na jeden školní rok. Jedná se o 6 studentů.Tři odtud a tři z Bradavic,no a já jsem vybrala Vás tři,sice občas(5x-6x týdně)něco provedete,ale jste nejlepší studentky této školy.Teď pro Vás mám otázku.Přijímáte můj návrh,že byste jely do Bradavic vy 3?“ zeptala se ředitelka. Odpovědí jí bylo jen trojí nadšené ANO řečené ve stejnou chvíli.


Dobrá,takže tady máte učebnice ,uniformy a vše potřebné pro výuku v Bradavicích.Budete chodit do 7.ročníku a do koleje vás zařadí až v Bradavicích.Vlak do školy Vám odjíždí 1.září v 11:00 z nástupiště 9 a ¾,takže zítra sem do kanceláře přijdete v 10:30 a já vás přemístím na nástupiště.“ dokončila pokyny na zítra paní Hovlová. Tak teď běžte a zítra nashledanou.“ rozloučila se ředitelka. „Nashledanou paní profesorko.“ zaznělo sborově a dívky,které bylo sotva vidět přes ten náklad co nesly, vyšly z kanceláře.Poslední komentáře
03.01.2010 19:56:42: Ahoj, už jsem si tě přidala do spřátelených blogů. A k povídce: inu, pro začátek mi tam chybí HP pos...
19.11.2009 17:08:51: díky slova chvály vždycky potěší,ale to ty určitě víšsmiley${1}
17.11.2009 21:30:34: Takže, je to začátek, tzn. že ještě není moc co posuzovat, ae na začátek to není špatné. Těším se na...
 
Děkuji za návštěvu :-D :-*