Fanynka12

Radujme se, veselme se, Potřík jim dal nářez. Starouš Voldy už má utrum tuhej jako pařez.

Cesta za dobrodružstvím

CZD-představování 2.část

Tady máte ještě pár informací o hrdinkách této povídky:) 2.část
 Vaše Fanynka12

Vendulla Marie Spentová

Přezdívky: Dy,Vendy,Dymon(později Sisi)

Má ráda: Harryho Pottera a jeho svět,Poberty (až na Červajze),povídky z dob Pobertů,Harryho,ale i jeho dětí,svým způsobem i učení,když jí jde a nemá blbý učitele(jak by řekla).

Nemá ráda: Nafoukanost,machrování, děvkaření(no prostě co sedí na Siriuse Blacka ve škole:D....),dále když je někdo neférovej(např. Život :).....), pomlouvání,atd.

Záliby: bruslení(nebo pokus o něj),zpěv,hra na kytaru,občas i čtení a to jak knížek tak i povídek:).

Popis: Jsem docela vysoké a štíhlé postavy. Mám černé vlasy na ramena(zatím),ale nemám je uhlově černé. Můžu se pyšnit velkýma jantarovo-oříškovýma očima.


Ahojky jsem Vendy a narodila jsem se v ČR. Zde jsem do jisté doby chodila do školky,školy později i na střední školu. V 6.třídě jsem poznala svojí nejlepší kamarádku Clair. Nesnáším když mi někdo říká celým jménem,ale kdo by se mi divil,když ho mám takový jaký ho mám. A jakou mám povahu?

Celkem normální holky v 16-ti letech. Jsem občas náladová,a umím se pěkně nas...sry naštvat. Ale to už je extrém na kámoše a kámošky no a obecně na lidi co mě neštvou jsem (aspoň myslím) docela milá, přívětivá,dokážu si vyslechnout své přátele když mají problémy a popřípadě i poradit. Mám smysl pro humor a legrácky tak se mě většinou drží dobrá nálada a snažím se nekazit zábavu.


V této povídce zastávám: V této povídce jsem jedna z hlavních postav. Nevím jestli mám říct bohudík nebo bohužel.

Žádné komentáře
 
Děkuji za návštěvu :-D :-*